06. 10 2017 15:30 | nb

Toto je prvá kandidátka, ktorá súťaží o premenu s Marošom!

Denisa túži schudnúť spolu so svojou maminou.

Maroš Molnár s Michalom Páleníkom jednému z čitateľov pomôžu zmeniť život
Maroš Molnár s Michalom Páleníkom jednému z čitateľov pomôžu zmeniť život Foto: TV Markíza
Denisa s dcérkou
Denisa s manželom a dcérkami
Denisa nevie schudnúť, túži po pomoci od Molnára a Páleníka.

Pred časom sme vyhlásili súťaž o premenu s trénerom Marošom Molnárom a dietológom Michalom Páleníkom inšpirovanú šou Extrémne premeny Slovensko. Dnes vám predstavíme prvú záujemkyňu, ktorú sme vybrali.

Denisa má 27 rokov, je to mamička dvoch dcér a je na materskej dovolenke. Je vydatá a s manželom sa chystajú sťahovať do nového domu, kde bude mať Denisa dosť priestoru na posilňovňu. Problémom však je, že nevie, kde začať. Ako sama píše, pred tehotenstvom nemala postavu ako fitneska, no teraz by ju chcela dosiahnuť!

"Takúto škaredú postavu mám od prvého tehotenstva v roku 2015. vždy som pribrala okolo 20 kg. Aj môj manžel pribral a aj keď ho ľúbim, trošku sme sa od seba vzdialili, čo by sa teraz určite zmenilo." Do chudnutia a zmeny životosprávy sa ale nechce pustiť sama, ale so svojou maminou.

"Mamine som veľmi vďačná za pomoc. Viem, že naše váhy nie sú také zaujímavé ako tie v šou, my máme spolu okolo 145 kíl. Mamina ma 73,5 kg a ja 72 kg," píše Denisa, ktorú oblasť zdravej životosprávy zaujíma, no nemá v nej zatiaľ veľa odborných vedomostí. Zatiaľ.

"Potom by som mohla pomáhať ľuďom pomôcť im dosiahnuť ich ciele. Je to paráda pozerať sa na to, ako sa človek mení. Ja sama sa hanbím za to, ako vyzerám, lebo pre mňa je to katastrofa." Denisa sa vraj občas cíti ako babička na dôchodku.

A čo je jej cieľ? "Moja vysnívaná váha je 50 kg a vyrysované telo! Aj mamina, ktorá je už 30 rokov vydatá, si zaslúži mať peknú postavu, za ktorú by sa nehanbila. Lebo aj keď povie, že jej to je jedno, nie je to tak," dodáva Denisa s tým, že sú kvôli únave hľadajú obe útechu pri káve a sladkostiach.

Pozrite si všetky fotky Denisy a jej maminy v galérii.


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 14. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Extrémne premeny