MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Pripútaná k stoličke: Silvia kvôli obezite nemohla ani chodiť!

04. 12 2018 11:00 | nb
Silvia Bzdil
Silvia Bzdil Foto: TV Markíza
Silvia Bzdil
Silvia Bzdil pred premenou
Silvia Bzdil pred premenou

Pozrite si jej veľkolepú premenu ešte raz.

V šou Extrémne premeny Slovensko uvidíte doteraz najťažší prípad. Tretia účastníčka, 40-ročná Silvia Bzdil, totiž pri výške 160 cm vážila 173 kilogramov. Jedna z najväčších váhových kategórií tejto šou prechádza tým najťažším životným obdobím. Kvôli nadváhe je Silviine manželstvo aj celý život v troskách...

"Nenávidím sa. Myslím si, že kvôli tejto nadváhe som prišla aj o manžela. Stále mi tvrdil, že nemáme žiadne koníčky a je to pravda. Nemôžem si kúpiť bicykel, nedokázala som s ním ísť na hory, zničilo mi to celý život," povedala Silvia so slzami v očiach.

Práve rozpadávajúci sa vzťah bol dôvodom, prečo trénerovi Marošovi Molnárovi napísala, aby si ju vybral. Sen sa jej splnil a Silvia sa pod jeho vedením dala do boja o svoje zdravie a život. S pribúdajúcou hmotnosťou už vôbec nešlo o krásu a štíhlosť, ale o prežitie. Telo s takouto nadváhou môže totiž veľmi rýchlo skolabovať.

Pozrite si, čo o sebe Silvia prezradila:

 

Ste zvedaví, či sa Silvii podarí zmeniť život k lepšiemu? Sledujte Extrémne premeny Slovensko už v utorok 4. decembra o 20.30 na Markíze!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 4. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na