11. 09 2017 18:30 | Natália Bačíková

Neuveriteľné: Táto rodina je po roku ľahšia o 117 kilogramov!

Otca v premene podporí celá rodina. Výsledok vyrazí dych!

Jariabkovci
Jariabkovci Foto: TV Markíza
Peter Jariabek pred premenou
Peter Jariabek je kvôli obezite stále unavený a má zdravotné problémy
Peter Jariabek

Šou Extrémne premeny Slovensko mení životy. Tento raz bude o svoje zdravie bojovať 40-ročný Košičan Peter Jariabek, ženatý otec dvoch synov. Pre sympatického mäsiara je rodina a práca všetkým. Všetci si radi a dosýta doprajú vyprážané jedlo aj údeniny a s pohybom či zeleninou sa veľmi nekamarátia.

Petrova nadváha mu však spôsobuje vážne zdravotné problémy. Nielen, že mu opúchajú členky a má vysoký krvný tlak, ťažkosti mu robia aj každodenné činnosti, napríklad obliekanie. "Otec ma varoval, rob dačo so sebou, lebo dopadneš ako mama. Tiež bola silnejšia, mala problémy s tlakom, operácie srdca a cukrovku. Kvôli tomu prišla o nohu, bola na vozíčku a umrela ako 63-ročná. Ja nechcem tak skončiť,..." objasňuje Peter motiváciu, prečo sa prihlásil do šou.

S váhou 180kg je najväčším jedákom v rodine a v stravovacích návykoch ho nasleduje aj syn Patrik - ten má už ako 15-ročný nadváhu. Schudnúť by chcela aj Petrova manželka Monika, preto sa spolu s ním zapojili do športových aktivít a zmeny stravy. Výsledky budú neuveriteľné!

Sledujte šou Extrémne premeny Slovensko už v utorok 12. septembra o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 14. novembra, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Extrémne premeny