MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Prvá účinkujúca v Extrémnych premenách: Zuzana vážila takmer 140 kíl

12. 11 2018 17:30 | Natália Bačíková
Zuzana Konečná
Zuzana Konečná Foto: TV Markíza
Zuzana Konečná
Zuzana Konečná

Hanbila sa chodiť von.

Prvou účinkujúcou v šou Extrémne premeny Slovensko, ktorú trápi váha, je Zuzana Konečná. Tridsaťštyriročná mamička na materskej dovolenke kedysi vážila okolo 70 kg, postupne svoju váhu takmer zdvojnásobila. Spolu s Marošom Molnárom a výživovým poradcom Michalom Páleníkom mala však jedinečnú šancu zmeniť svoj život. Motivoval ju dokonca aj sám Chris Powell osobne!

Zuzana začala viac jesť, keď ju neprijali na vysokú školu. Ďalší zlom prišiel vtedy, keď sa musela starať o otca po porážke a popri tom študovať. Zajedala problémy a v priebehu roka pribrala cez 20 kg.

„Prvých 5 minút je super pocit, aké je jedlo výborné. Po 10-tich minútach prídu slzy a výčitky,...“ Ručička na Zuzaninej váhe sa v priebehu rokov vyšplhala až na 138,6 kg. „Už pociťujem voči sebe odpor. Keď sa bojím ukázať vlastnému manželovi, tak je to dosť zlé.“ Trápilo ju aj to, že so svojim malým synom nemôže robiť plnohodnotné aktivity tak ako ostatní rodičia.

Obezita ju tiež pripravila o kamarátov. „Kvôli mojej váhe som sa utiahla do ulity. Som zatvorená doma a iba prežívam.“ Zuzana chcela telesnou premenou získať späť svoje zdravie a opäť žiť aktívny život s rodinou a priateľmi.

 

Uspeje v boji o stratené zdravie? Sledujte Extrémne premeny už v utorok o 20.30!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Extrémne premeny Slovensko - v utorok, 4. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na